Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Wesprzyj nas

WESPRZYJ NAS

Jeśli bliska jest Ci idea naszej organizacji i tak, samo jak my uważasz, że proces edukacji powinien być spersonalizowaną przygodą, w której nauczyciele uwzględniają indywidualne potrzeby i predyspozycje każdego ucznia, możesz nam pomóc, wspierając nasze działania.

Jak można nas wesprzeć:

Wpłacając darowiznę pomagasz

Jeśli chcesz nas wesprzeć - wpłać darowiznę na konto nr 28 1020 4027 3421 0000 0000 0151 tytułem darowizna na cele statutowe.

Przekaż nam darowiznę na cele statutowe, a Rada Programowa Fundacji zdecyduje, które z działań najbardziej potrzebuje wsparcia finansowego. Jeśli chcesz przekazać darowiznę na konkretny cel, wpisz go w tytule przelewu, np. „Tutoring”, „udoskonalenie Sparklingu”.

Podaruj nam 1,5%

Nawiązaliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole “Małopolska” https://www.spsm.edu.pl/ odnośnie pozyskiwania za ich pośrednictwem 1,5% z PIT.

Zebrane w ten sposób środki finansowe pragniemy przeznaczyć na zagospodarowanie terenu zielonego wokół szkoły przy ul. Wojska Polskiego 53. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego miejsca dla naszych uczniów, sprzyjającego zarówno aktywności fizycznej, wypoczynkowi jak i zabawie.

Wypełniając PIT wystarczy wpisać KRS 0000052078 oraz cel szczegółowy: Spark Academy Poznań.

Ważne, aby wpisać pełną nazwę celu darowizny. Będziemy wdzięczni za uwzględnienie potrzeb szkoły przy Państwa rozliczeniu rocznym.

Przy okazji – robiąc zakupy

Fanimani.pl to pierwszy w Polsce serwis, który umożliwia wspieranie organizacji społecznych przy okazji zakupów online. Dzięki tej platformie możemy kupować w ponad 1030 różnych sklepów, a procent z kwoty jaką płacimy, zostaje przekazany na konto wskazanej przez nas organizacji.

Każdy z nas robi zakupy dla siebie, bliskich, rezerwuje noclegi, szykuje prezenty, zamawia jedzenie do domu. Te potrzebne czynności możemy wykorzystać w słusznej sprawie.

Dzięki Fanimani.pl procent z naszych zakupów wróci na konto Fundacji Spark Academy.